BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

RT Tax - lyderis mokesčių grąžinimo srityje.

Grįžę į Lietuvą susigrąžinkite UK mokėtus mokesčius!

rttax ● 2012-03-20

Grįžę į Lietuvą galite susigrąžinti dalį savo sumokėtų mokesčių, nesvarbu kiek laiko esate dirbę Jungtinėje Karalystėje.

„Tiek dirbusiems UK keletą metų, tiek nepilnus metus dažniausiai susidaro mokesčių permoka, kurią iš šios šalies mokesčių inspekcijos galima susigrąžinti. Taip yra todėl, kad visiems yra taikomas neapmokestinamasis minimumas. Jis lemia, kad ir sąlyginai nedaug per mokestinius metus uždirbusiems susidaro mokesčio permoka, kuri grįžusiems į Lietuvą gali būti grąžinta”, - aiškina bendrovės „RT Tax” direktorius Vaidas Paknys.

Jei nenorite gaišti savo laiko tvarkydami dokumentus patys, jums padės daugiau kaip 10 metų mokesčių grąžinimu dirbusiems užsienyje užsiimanti kompanija „RT Tax”.

Kreiptis dėl mokesčių grąžinimo ir sekti proceso eigą galėsite neišeidami iš namų, užteks prisijungti prie bendrovės internetinio tinklalapio www.mokesciugrazinimas.lt. Dokumentus mokesčiams grąžinti galėsite pateikti „RT Tax” atstovybėse, kurios yra visoje Lietuvoje, išsiųsti paštu arba kurjeriu.

Jums reikės pateikti šiuos dokumentus: paso arba asmens tapatybės kortelės kopiją, National Insurance Card kopiją (jeigu gavote), CIS kortelės kopiją (jeigu gavote). Taip pat dokumentus apie jūsų pajamas: P45 ir / ar P60 formas iš visų darbdavių arba paskutinius algalapius iš visų darbdavių. Jeigu dirbote kaip „self-employed” - visas CIS formas (vaučerius) arba pajamų mėnesinius išrašus („Subcontractor Monthly Statements”).

Vidutinė susigrąžinamų mokesčių suma yra apie 2000 Lt.

Daugiau informacijos: www.mokesciugrazinimas.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Grįžę į Lietuvą susigrąžinkite UK mokėtus mokesčius!"

Rašyti komentarą