BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

RT Tax - lyderis mokesčių grąžinimo srityje.

Mokesčių susigrąžinimas iš Vokietijos

rttax ● 2013-04-03

Mokesčių grąžinimui iš Vokietijos reikalingi tam tikri dokumentai. Svarbus dokumentas, kuris turi būti gauti iš visų turėtų darbdavių, jeigu jų per mokestinius metus buvo daugiau nei vienas, yra šis - „Lohnsteuerkarte” arba „Lohnsteuerbescheinigungs” forma. Jeigu šių dokumentų jums neišdavė, teks prašyti jų iš savo darbdavio. Jeigu nenorite to daryti, arba nesurandate savo buvusio darbdavio, - pasinaudokite įmonės, kuri profesionaliai vykdo mokesčių grąžinimą iš užsienio, paslaugomis. Tokių paslaugų tiekėją galite nesunkiai rasti, pasinaudoję interneto paieška. Bendrovė ne tik pasirūpins, kad jūsų trūkstami dokumentai atsirastų, bet ir atliks visas likusias procedūras, kad jums nereikėtų rūpintis savo mokesčių grąžinimu.

Kaip žinoma, iš Vokietijos galima susigrąžinti permokėtą pajamų mokestį, o permokėtos įmokos į soc. draudimo fondą negrąžinamos. Dėl šios priežasties, mokesčių grąžinimas iš Vokietijos neturi įtakos jūsų socialinėms garantijoms, pensijai ar rentai, ar nemokamai medicininei priežiūrai.

Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos jokiu būdu nelaikomas vengimu mokėti mokesčius. Šis procesas pagal galiojančius įstatymus ir teisės aktus ir kitas nuostatas, yra visiškai teisėtas. Tie, kurie dirbo Vokietijoje ir susigrąžins mokesčius, už tą laikotarpį nemokės mokesčių savo gimtojoje šalyje, nes Vokietija su daugeliu šalių yra patvirtinusi tvarką, kuri leidžia išvengti dvigubo apmokestinimo. Be to, mokesčių grąžinimo pinigai yra iš mokesčių inspekcijos, o ne iš darbdavio sąskaitos, todėl grąžinimas niekaip neįtakos jūsų santykių su darbdaviu, jūsų darbo sutarties bei įdarbinimo sąlygų.

Susigrąžinti mokesčius Vokietijoje galima savo jėgomis arba, kaip jau minėta, naudojantis profesionalios bendrovės specialistų pagalba. Pastaruoju atveju jūsų mokesčių grąžinimas bus įvykdytas tikrai greitai, paprastai ir patikimai. Sugrąžinti pinigai jums bus pervesti į nurodytą banko sąskaitą bet kurios šalies banke. Tai ypač patogu, nes daugelis atgaunančių mokesčius iš Vokietijos neretai turi keblumų tikrinant ir išgryninant čekius, kuriuos išdavė Vokietijos mokesčių inspekcija.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Mokesčių susigrąžinimas iš Vokietijos"

Rašyti komentarą