BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

RT Tax - lyderis mokesčių grąžinimo srityje.

RT Tax - PAPRASTAS BŪDAS susigrąžinti mokesčius!

rttax ● 2010-04-27

RT Tax - pajamų mokesčių grąžinimas žmonėms dirbusiems JAV, Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Australijoje, Kanadoje, Vokietijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

2000 metais įkurta įmonė RT Tax šiuo metu yra pirmaujanti mokesčių grąžinimo įmonė pasaulyje, aptarnaujanti įvairių darbo mainų programų dalyvius. Šiuo metu mes turime 171 atstovybę 23 šalyse. Mes jau padėjome susigrąžinti mokesčius daugiau kaip 100 000 klientų ir šis skaičius kasmet auga.

RT Tax taiko aukštus standartus ir kokybės reikalavimus atitinkančias paslaugas. Patyrę RT Tax darbuotojai visada pasirengę suteikti profesionalias paslaugas. Nuolatiniai ryšiai su mokesčių inspekcijomis ir mokesčių konsultantais padeda mums patikimai vykdyti mokesčių grąžinimo procedūrą.

Mes siūlome:

Profesionalias paslaugas ir patirtį. Glaudžiai bendradarbiaudami su užsienio mokesčių institucijomis, RT Tax darbuotojai užtikrina greitą ir efektyvų pajamų mokesčio grąžinimą. Mes dirbame kartu su licenzijuotais mokesčių rengimo specialistais.

Lengvą paraiškos pateikimo ir eigos sekimo INTERNETU procedūrą. RT Tax sukūrė internetinę programinę įrangą, leidžiančią klientams kreiptis ir sekti mokesčių grąžinimo eigą ir bendrauti su mokesčių specialistais INTERAKTYVIAI.

Puikų klientų aptarnavimą. Su mumis lengvai galite susisiekti telefonu, elektroniniu paštu ar pasikalbėti su mumis realiuoju laiku (Pokalbių svetainė arba Skype). RT Tax darbuotojai visada pasirengę suteikti profesionius patarimus mokesčių grąžinimo klausimais.

Mažiausias paslaugų kainas. Jokių avansinių ar paslėptų mokesčių. Mūsų klientams siūlome geriausias teisiškai įmanomas mokesčių grąžinimo paslaugas per trumpiausią laiką ir už itin konkurencingą kainą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "RT Tax - PAPRASTAS BŪDAS susigrąžinti mokesčius!"

Rašyti komentarą